OFERTA ŚLUBNA

Niezależnie czy planujecie niewielki, klimatyczny ślub wśród grona najbliższych, czy wielkie, huczne wesele, czy też kameralny i intymny ślub dla dwojga – moja oferta jest skierowana właśnie do Was.

Niezaprzeczalnie to jeden z najważniejszych dni w Waszym życiu. Dlatego równie ważne jest kto go z Wami spędzi i uwieczni na kartach.  Ja chętnie będę Wam w nim towarzyszył, a Wy dzięki temu otrzymacie najpiękniejsze ujęcia, począwszy od przygotowań do późnych godzin nocnych. Aby poznać więcej szczegółów i ceny napisz do mnie.

Elastyczność

Gdyby standardowa oferta nie spełniała Waszych oczekiwań, wówczas chętnie przygotuję dla Was spersonalizowaną ofertę. Wspólnie wypracujemy to, na czym zależy Wam najbardziej.

Pomoc

Na każdym etapie. Niezależnie czy będzie to polecenie wybitnej firmy florystycznej bądź makijażystki, czy pomoc w doborze miejsca na sesje plenerową dopasowaną do stylu ślubu, a co najważniejsze, gdzie będziecie czuć się swobodnie.

Bezpieczeństwo

Dbam o to, by od momentu wykonania zdjęć do momentu ich przekazania, były one zabezpieczone na jakąkolwiek  sytuację niespodziewaną np. awaria sprzętu, utrata danych itp., byście po latach mogli z rozrzewnieniem wspominać 'Tamten Dzień’. 

Doświadczenie

Potrafię odnaleźć się w nietypowych, często zaskakujących sytuacjach i wykonać ciekawe i ważne kadry. Niejednokrotnie okazują się one jednymi z bardziej cenionych ujęć, dzięki uchwyconym na nich emocjom.

MagicStory • oferta ślubna
MagicStory • oferta ślubna
MagicStory • oferta ślubna

Dlaczego nie warto zwlekać?

Terminy

Każdy fotograf ma ich ograniczoną ilość, nawet na kilka lat w przód. Dlatego, jeśli cenisz sobie wyjątkowe kadry, nie odkładaj tej decyzji na „ostatnią chwilę”.

CZAS

Więcej czasu na dalsze planowanie – problem fotografa „z głowy” i już teraz możesz w pełni się skupić na planowaniu kolejnych, równie ważnych elementów Waszego wyśnionego dnia.

Do Zobaczenia