Reportaż Ślubny

Reportaż ślubny – dlaczego tak ważny?

Narzeczeni często powtarzają, że przygotowania do ślubu, choć wymagają sporo zaangażowania i są czasochłonne, ciągną się w nieskończoność. Podczas oczekiwania na wesele czas płynie bardzo wolno. Gdy wreszcie nadchodzi upragniony dzień ślubu, ten ucieka przez palce, a wesele mija w mgnieniu oka! Właśnie dlatego niezwykle istotną rolę pełni fotograf ślubny, który wszystko zatrzyma w kadrze na dłużej!

Zatrzymajmy ulotne chwile na dłużej!

Reportaż ślubny składa się z wielu istotnych elementów. Poza przygotowaniami, nakładaniem obrączek i składaniem przysięgi, fotograf ślubny musi uchwycić emocje, które towarzyszą młodej parze i gościom weselnym. Jednocześnie musi przy tym pozostać niemal niezauważonym i nie przeszkadzać innym w przeżywaniu tych ważnych chwil. To ogromna odpowiedzialność, ale także wyjątkowa okazja do poznania więzi i historii rodzinnych oraz, przede wszystkim, wielka przyjemność.

Fotograf Śląsk 

Właśnie za to najbardziej cenię swoją pracę! Mam szczęście trafiać na cudowne pary, które zapraszają mnie na swój ślub i wesele. Gdy chwytam za aparat, angażuję się w stu procentach w to, by stworzyć dla nich piękną pamiątkę na długie lata i zatrzymać ulotne wspomnienia w kadrach.