Rafał & Carlijn – plenerowy ślub pod Krakowem

Ślub humanistyczny Carlijn i Rafała

Ceremonia ślubna Carlijn i Rafała była naprawdę wyjątkowa. Młoda Para nie ślubowała swojej miłości ani przed Bogiem ani przed urzędnikiem państwowym. Każde z nich wygłosiło własną przysięgę małżeńską, ślubując miłość jedynie przed drugą osobą, w towarzystwie najbliższych. Ślub humanistyczny stawia na pierwszym miejscu człowieka i to właśnie Carlijn i Rafał byli tu najważniejsi.

Ceremonia ślubna w plenerze

Para Młoda zaprosiła swoich gości na ślub plenerowy. Pogoda nie przysporzyła nam problemów, wręcz przeciwnie, warunki do zdjęć były znakomite. Jako fotograf ślubny życzę wszystkim Młodym Parom tak doskonałego światła i okoliczności do zdjęć. Pięknym uzupełnieniem zapierającego dech w piersiach tła były dekoracje, przygotowane przez firmę “Lawendowy Ogród”, która zadbała o oprawę florystyczną. Uroczystość miała miejsce w ogrodach Dworu Sieraków, zaś wesele odbyło się w samym dworku.

Ślub międzynarodowy

Wyznanie miłości w towarzystwie najbliższych to spełnienie marzeń wielu par. Weselni goście Carlijn i Rafała znaleźli wspólny język podczas przeżywania tych ważnych chwil, choć na co dzień funkcjonują w zupełnie różnych światach. Panna Młoda i jej goście pochodzą z Holandii. Ślub międzynarodowy to spore wyzwanie organizacyjne, ale doświadczenie i możliwość uczestnictwa w zabawie z takim towarzystwem zawsze mnie porusza. Ludzie w tak pięknych chwilach nie potrzebują nawet słów, by się porozumieć!