Martyna & Michał – wesele w ceglarni

Ceglarnia Jarosławki – niebanalne miejsce na wesele

Mam to szczęście, że trafiają do mnie pary które za miejsce na swoje wesele często wybierają nietypowe, wyjątkowe, niepowtarzalne i niebanalne miejsca. Tak było też tym razem, Martyna i Michał postanowili zorganizować Swoje wesele w ceglani. w bardzo oryginalnym i klimatycznym miejscu jakim jest Stodoła w iście sielskim klimacie. Ceglarnia w Jarosławkach jest wręcz wymarzonym miejscem do zorganizowania tzw. Slow Wedding w klimacie boho – rustykalnym.

Dlaczego warto zorganizować wesele w stodole?

Wybór sali weselnej to często pierwszy i najważniejszy krok, by zaplanować idealne wesele. W ostatnich czasach, coraz częściej można zorganizować wesele w nieszablonowym stylu, odbiegające od tradycyjnych, eleganckich sal weselnych. Bliskość natury, szum falującej na wietrze trawy i śpiew ptaków to bez wątpienia atuty dla których warto zastanowić się nad organizacją wesela właśnie w takim miejscu jak np. Ceglarnia w Jarosławakach.  Dodatkowo wszystkie stodoły, jak i liczne folwarki, często swą architekturą pięknie wkomponowują się w opisane wyżej scenerie. To właśnie ten wiejski styl stodoły, przeplatający się z bliskością natury sprawia, że reportaż ślubny będzie niezwykle efektowny i nietuzinkowy.

Fotograf ślubny na wesele w stodole

Jako że śluby i wesela, w tak niecodziennych miejscach jak stodoła czy folwark są niezwykle specyficzne i wyróżniające się, tak samo ja , jako fotograf ślubny dbam o to, by wszystkie kadry pasowały do wspomnianego wyżej klimatu i były niesztampowe oraz przykuwające wzrok. Ważny jest zarówno sposób obróbki,  jak i końcowej prezentacji całego reportażu ślubnego, o które dbam w szczególności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *