Magda & Maciej – wesele w Oczyszczalni

Slow wedding Magdy i Macieja

Wesele w oczyszczalni – czyli stodoła wszystkich świętych.
Dzień ślubu jest niezwykle emocjonalnym przeżyciem, obfitującym w wiele ważnych chwil. Cieszenie się każdą z nich pozwala zapamiętać je na dłużej, a zatrzymywanie ich kadrze tworzy wyjątkową pamiątkę. Magda i Maciej będą mogli wspominać wszystkie momenty uwiecznione na fotografiach i wracać myślami do dnia, w którym nie brakowało czasu na przeżywanie tych wielkich emocji.

Stodoła wszystkich świętych, zwana oczyszczalnią

Dziesięć hektarów terenu pełnego zielonych łąk, stawów i drzew samo w sobie stanowi niezwykły obraz. W tym przypadku był on jedynie tłem dla wyjątkowego wydarzenia. Wesele Magdy i Macieja odbyło się w Oczyszczalni, wyjątkowym miejscu idealnie oddającym klimat slow wedding. O oprawę florystyczną zadbała firma Novaflora. Wszelkie detale były doskonale dopracowane, więc okoliczności sprzyjały świętowaniu pięknej uroczystości.

Niezwykła noc

Choć zarówno podczas przygotowań do ślubu jak i w kościele para młoda wraz z bliskimi przeżywała mnóstwo emocji, nie zabrakło ich także na parkiecie! Goście weselni świetnie czuli się w tańcu, a energetyczna, zabawa trwała do samego rana. 

Zapraszam na mój reportaż ślubny z weselem w Oczyszczalni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *